Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
제품 상세 정보:
| 원래 장소: | 중국 |
| 브랜드 이름: | CHARMING |
| 인증: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| 모델 번호: | P3.91 |
결제 및 배송 조건:
| 최소 주문 수량: | 1 |
|---|---|
| 가격: | 협상 가능 |
| 포장 세부 사항: | 판지 케이스, 나무 케이스, 비행 케이스 |
| 배달 시간: | 결제 후 영업일 기준 30일 |
| 지불 조건: | T/T,L/C,웨스턴 유니온,페이팔,현금 |
| 공급 능력: | 주 당 500 PCS |
|
상세 정보 |
|||
| 최대. 힘: | 200W | 수명: | ≥50000시간 |
|---|---|---|---|
| 명도: | 4000CD/m² | 회색 레벨: | 14-16 비트 |
| 재생률: | 7680Hz | 작동 온도: | -20 ~ 60 ℃ |
| 강조하다: | lightweight outdoor LED display,right angle LED cabinet P3.91,IP65 rental LED billboard |
||
제품 설명
Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
Lightweight Outdoor Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 for Building Edge Billboard
Technical Specifications
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 4000 CD/m² |
| Maintenance Method | Front & Rear |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Protection Level | IP65 |
| Cabinet Weight | 7.5kg |
Product Features
-
Ultra‑light 7.5kg for reduced structural load on buildings
-
Right angle design for clean building edge transitions
-
Hard‑wired internal connection eliminates cable loosening
-
Anti‑fool mounting for fast large‑scale installation
-
Drop‑fit corner alignment without measuring tools
Product Gallery
이 제품에 대한 자세한 내용을 알고 싶습니다



