CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
제품 상세 정보:
| 원래 장소: | 중국 |
| 브랜드 이름: | CHARMING |
| 인증: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| 모델 번호: | P2.604 |
결제 및 배송 조건:
| 최소 주문 수량: | 1 |
|---|---|
| 가격: | 협상 가능 |
| 포장 세부 사항: | 판지 케이스, 나무 케이스, 비행 케이스 |
| 배달 시간: | 결제 후 영업일 기준 30일 |
| 지불 조건: | T/T,L/C,웨스턴 유니온,페이팔,현금 |
| 공급 능력: | 주 당 500 PCS |
|
상세 정보 |
|||
| 픽셀 피치: | 2.604mm | 보호 수준: | IP42 |
|---|---|---|---|
| 작동 온도: | -20 ~ 40 ℃ | 최대. 힘: | 100W |
| 명도: | 600-800CD/m² | 재생률: | 7680Hz |
| 강조하다: | P2.604 flexible LED cabinet,indoor fine pitch LED display,luxury retail LED screen |
||
제품 설명
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
| Pixel Pitch | 2.604mm |
| Brightness | 600-800CD/m² |
| Protection Level | IP42 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| View angle | 140° |
| Maintenance | Front maintenance |
| Max. Power | 100W |
Product Features
-
2.604mm fine pitch for high‑density indoor 4K display
-
140° wide angle ensures clear image from side viewing positions
-
Front‑only maintenance allows zero rear clearance installation
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
Product Gallery
이 제품에 대한 자세한 내용을 알고 싶습니다



