Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
제품 상세 정보:
| 원래 장소: | 중국 |
| 브랜드 이름: | CHARMING |
| 인증: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| 모델 번호: | P3.91 |
결제 및 배송 조건:
| 최소 주문 수량: | 1 |
|---|---|
| 가격: | 협상 가능 |
| 포장 세부 사항: | 판지 케이스, 나무 케이스, 비행 케이스 |
| 배달 시간: | 결제 후 영업일 기준 30일 |
| 지불 조건: | T/T,L/C,웨스턴 유니온,페이팔,현금 |
| 공급 능력: | 주 당 500 PCS |
|
상세 정보 |
|||
| 보호 수준: | IP65 | 재생률: | 7680Hz |
|---|---|---|---|
| LED 표준: | SMD1921 | 회색 레벨: | 14-16 비트 |
| 시야각: | 120° | 픽셀 밀도: | 65536 |
| 강조하다: | Flexible LED cabinet P3.91 4500nits,Rear maintenance LED display push pull lock,Curved wall rental LED display |
||
제품 설명
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Working temperature |
-20~60℃ |
| Refresh rate | 7680Hz |
| Maintenance | Front & Rear |
| Max. Power | 200W |
Product Features
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
Inner arc and outer arc locking for concave and convex bending
-
Rear maintenance keeps visible surface seamless and clean
-
Anti‑drop lock prevents module falling during bending
Product Gallery
이 제품에 대한 자세한 내용을 알고 싶습니다



